Фарзандини инглиз футбол академиясида ўқитмоқчи бўлган ота-оналар учун ажойиб янгилик!
2023 йил баҳорида Англиядаги BHC FA футбол академиясига, Англия чемпионлари ESFA (U16, U18) – Англиядаги Brooke House College Football Academy мураббийлар ва уларнинг футболчиларини 2 ҳафтага ташриф буюришга таклиф қилади.
footbal_academy-1
Бу йил BHCFA Англияда 4 та кубокни қўлга киритди: 16 ёшгача бўлган кичик мактаблар учун ESFA Кубоги, 16 ёшгача бўлган мактаб кубоги ғолиблари, 18 ёшгача бўлган жамоавий кубоги ғолиблари, 18 ёшгача бўлган ESFA Суперлига ғолиблари.
Сиз энг яхши U15, U16 ва U17 жамоаларини, камида 11 нафар жуда истеъдодли ўзбек футболчиларини (шу жумладан миллий терма жамоани) академияда 2023 йил баҳорида (март – апрел) ўқитиш, ўқитиш ва истеъдодларни аниқлаш учун олиб келишингиз мумкин.
11 нафар йигит билан бирга келган мураббийлар BHC FA’да бепул бўлишади! Сиз фақат авиачипталар ва виза харажатларини сотиб олишингиз керак.
2 ҳафта давомида 1 ўйинчи учун харажатлар 3200 фунт стерлингни ташкил этади, шу жумладан: ўқиш, машғулотлар, турар жой (меҳмонхонада), овқатланиш.
Шунингдек, ташриф дастурида дам олиш кунлари энг яхши футбол клубларига ташрифлар ташкил этилади : Manchester United FC, Lester City FC, Manchester City FC ва бошқалар.

Отличная новость для родителей, которые хотят обучать своего ребенка в английской футбольной академии!
Чемпионы Англии ESFA (U16, U18) — Brooke House College Football Academy in England приглашает на 2 недели тренеров и их футболистов посетить футбольную академию BHC FA в Англии весной 2023!
footbal_academy-1
В этом году BHCFA выиграла 4 кубка в Англии: Кубок ESFA для малых школ до 16 лет, победители школьного кубка ESFA до 16 лет, победители командного кубка ESFA до 18 лет, победители Суперлиги ESFA до 18 лет.
Есть возможность привезти лучшие команды U15, U16 и U17, минимум 11 очень талантливых узбекских игроков (включая национальную сборную), для тренировок, обучения и выявления талантов в нашей Академии весной 2023 года (март – апрель), помня о том, что въезд в Великобританию заявки на оформление теперь могут занимать до 3 месяцев.
Тренерам, сопровождающим 11 ребят, будет пребывание в BHCFA бесплатно! Только нужно купить авиабилеты и расходы на визу.
Стоимость расходов на 1 игрока на 2 недели составляет £3200, включая: обучение, тренировки, проживание (в гостинице), питание.
Также в программе визита, по выходным, будут организованы визиты в самые лучшие футбольные клубы: Leicester City FC, Manchester United FC, Manchester City FС и другие.