2022-2023-ўқув йилида Умумтаълим муассасалари рейтингини аниқлашда иштирок этадиган мактаблар рўйхати тасдиқланди - Ta’lim / Образование
2022-2023-ўқув йилида Умумтаълим муассасалари рейтингини аниқлашда иштирок этадиган мактаблар рўйхати тасдиқланди
2022-2023-ўқув йилида Умумтаълим муассасалари рейтингини аниқлашда иштирок этадиган мактаблар рўйхати тасдиқланди. Бу ҳақида Таълим назорати телеграм канали хабар бермоқда.
Жорий йилнинг 10-20 май кунлари умумий ўрта таълим муассасалари рейтингини аниқлаш жараёнида 9-синф ўқувчилари орасида Она тили ва адабиёт, математика ҳамда кимё фанларидан назорат ишлари ва ижтимоий сўровнома ўтказилади.
Қуйида рейтингни аниқлашда қатнашадиган мактаблар рўйхати ва намунавий топшириқлар билан танишиб чиқишингиз мумкин.

Утвержден список школ, участвующих в определении рейтинга общеобразовательных учреждений на 2022-2023 учебный год - Ta’lim / Образование
Утвержден список школ, участвующих в определении рейтинга общеобразовательных учреждений на 2022-2023 учебный год
Утвержден список школ, участвующих в определении рейтинга общеобразовательных учреждений на 2022-2023 учебный год. Об этом сообщает телеграм канал Таълим назорати.
2022-2023-ўқув йилида Умумтаълим муассасалари рейтингини аниқлашда иштирок этадиган мактаблар рўйхати тасдиқланди
С 10 по 20 мая текущего года в процессе определения рейтинга общеобразовательных учреждений будут проведены контрольные работы по родному языку и литературе, математике и химии, а также социальный опрос учащихся 9-х классов.
Ниже вы можете ознакомиться со списком школ, которые участвуют в определении рейтинга, и примерными заданиями.