Ўқувчилар учун онлайн олимпиадалар cаналари билан танишинг - Ta’lim / Образование
Ўқувчилар учун онлайн олимпиадалар давом этади! Бу ҳақида Мактабгача ва мактаб таълими вазирлиги Фан олимпиадалари бўйича иқтидорли ўқувчилар билан ишлаш департаменти хабар бермоқда.
online olimpiada
Навбатдаги онлайн олимпиадалар 2024 йил 03-10 декабр кунлари математика, физика, кимё, биология, инглиз тили фанларидан 4-11 синф ўқувчилари ўртасида, қўйидаги график асосида ўтказилади:
oquvchilar uchun online olimpiada sanalari
Фойдаланувчиларга қулайлик яратиш мақсадида oo.uzedu.uz тизимида ташкил этиладиган онлайн олимпиадаларда рўйхатдан ўтган ўқувчиларни мактаб томонидан тасдиқланиши бекор қилинди. Эндиликда исталган фойдаланувчилар тизимдан рўйхатдан ўтиб онлайн олимпиадаларда иштирок этишлари ва ўз билимларини синаб кўришлари мумкин.
Олимпиадада иштирокчиларга 20 та тест топшириқлари тақдим қилинади ва уларни бажариш учун 1 соат вақт ажратилади.
❗️Онлайн олимпиадаларда иштирок этиш учун ўқувчилар ушбу ҳавола орқали рўйхатдан ўтиши шарт!
Олимпиада натижалари ва QR-кодли иштирокчи сертификатларини ўқувчилар соат 23:00 дан кейин тизимда кўришлари ва юклаб олишлари мумкин бўлади.

Онлайн-олимпиада для школьников продолжается! Об этом сообщает Департамент МДШО Республики Узбекистан по работе с одаренными учащимися по предметным олимпиадам.
Следующая онлайн олимпиада пройдёт 03-10 января 2024 года среди учащихся 4-11 классов по предметам математика, физика, химия, биология, английский язык согласно следующему графику:
В целях создания удобства для пользователей отменено одобрение школой учащихся, зарегистрированных на онлайн-олимпиады, организованные в системе oo.uzedu.uz. Теперь любые пользователи могут участвовать в онлайн-олимпиадах и проверять свои знания, зарегистрировавшись в системе.
В олимпиаде участникам будет дано 20 тестовых заданий и будет дан 1 час на их выполнение.
❗️Для участия в онлайн-олимпиаде, ученикам необходимо зарегистрироваться по этой ссылке !
Учащиеся могут участвовать в онлайн-олимпиадах в течение дня с 10:00 до 19:00 часов.
Учащиеся смогут просмотреть и скачать результаты олимпиады и сертификаты участия с QR-кодом после 23:00.