Abituriyentlar diqqatiga! Bugun yo‘nalish tanlashning oxirgi kuni. Bu haqda
Bugun, 10 avgust soat 23:59 ga qadar abituriyentlar o‘zlari tanlagan fanlar majmuasiga mos beshta yo‘nalishlarni tanlashlari mumkin.
Bugun yo‘nalish tanlamagan abituriyentlar tanlovda ishtirok etmaydi, ya’ni ular o‘qishga kira olmaydi. Necha ball olgan bo‘lishidan qat’i nazar.
Iltimos, yana bir bor yaxshilab qayta tekshirib ko‘ring. Yo‘nalish tanlaganingizga ishonchingiz komil bo‘lsin.
Quyida videoyo’riqnoma bilan tanishib chiqicshingiz mumkin:
Shuningdek, bugun soat 23:59 ga qadar tanlagan yo‘nalishini o‘zgartirish ham mumkin. Faqat imkoni bo‘lsa, o‘zgartirishni vaqt kam qolganda amalga oshirmang. Odam ko‘pligidan serverda texnik muammo chiqsa, siz uchun kutilmagan yoqimsiz holat bo‘lishi mumkin. Barchasini vaqtliroq hal qiling.

Вниманию абитуриентов! Сегодня последний день выбора высших образовательных учреждений и направлений образования. Об этом сообщила пресс-служба Агентства по оценке знаний и навыков.
Сегодня, 10 августа, до 23:59 абитуриенты могут выбрать до пяти специальностей, соответствующих выбранному направлению обучения.
Сегодня абитуриент, не выбравший направление, не будет участвовать в конкурсе, то есть не сможет поступить. Независимо от того, сколько баллов он набрал.
Пожалуйста, проверьте еще раз внимательно. Убедитесь, что вы выбрали направление обучения.
Ознакомиться с видеоинструкцией вы можете ниже:
Вы также можете изменить направление по своему выбору сегодня до 23:59. Только если можете, не вносите изменения, когда у вас осталось мало времени. Если техническая проблема возникнет на сервере из-за переполненности трафика, для вас может возникнуть непредвиденная неприятная ситуация. Решите все заранее.