Агентлик тизимидаги ихтисослаштирилган мактабларга педагоглар танлови якунлари юзасидан онлайн мулоқот ўтказилди (видео) - Ta’lim / Образование
Агентлик тизимидаги ихтисослаштирилган мактабларга педагоглар танлови якунлари юзасидан онлайн мулоқот ўтказилди (видео)
Бугун Президент таълим муассасалари агентлиги тизимида янги ташкил этилган ихтисослаштирилган мактабларга педагог-кадрларни саралаб олиш танлови якунлари юзасидан онлайн мулоқот очиқ мулоқот ташкил этилди.
Унда Президент таълим муассасалари агентлиги директорининг биринчи ўринбосари Дилшод Кенжаев ва Халқ таълими вазирининг биринчи ўринбосари Усмон Шарифхўжаев иштирок этишди.
Онлайн очиқ мулоқотда ўқитувчилар қатнашиб, ўзларини қизиқтирган барча саволларга масъуллардан тўғридан-тўғри жавоб олишди.
Онлайн мулоқотда педагоглар мурожаат йўллаши учун Агентлик ва Вазирлик томондан ушбу почта ва телефон рақамлари тақдим этилди.

Состоялся открытый онлайн-диалог, посвящённый итогам отбора учителей в специализированные школы системы агентства (видео) - Ta’lim / Образование
Состоялся открытый онлайн-диалог, посвящённый итогам отбора учителей в специализированные школы системы агентства (видео)
Сегодня в режиме онлайн был организован открытый диалог, посвящённый итогам отбора учителей и кадров для новых созданных специализированных школ в Агентстве Президентских образовательных учреждений.
В нем приняли участие первый заместитель директора Агентства президентских образовательных учреждений Дильшод Кенжаев и первый заместитель министра народного образования Усман Шарифходжаев.
В открытом онлайн-диалоге пользователи получили прямые ответы от руководителей на все интересующие их вопросы.
Агентство и Министерство предоставили эти почтовые и телефонные номера педагогам для подачи онлайн-обращений: